Nagrywaj

Zamów teraz

PRZEDSTAWIAMY WAM NIEZWYKŁY MIKROFON USB APOGEE HYPE MIC

Przedstawiamy Wam unikalny, jedyny taki na świecie mikrofon USB dla smartfonów i komputerów (Mac/Windows), który posiada nie tylko znakomite parametry jakości dźwięku, ale dodatkowo ma wbudowany analogowy procesor dynamiki (tzw. "kompresor") który powoduje, że nagrania brzmią tak, jak nagrywane w profesjonalnym studio a ich dynamika może być dostosowana do tego, żeby Twój głos i instrument brzmiały dużo lepiej i głośniej, szczególnie gdy publikujesz je w internecie. Tej funkcji, która normalnie występuje jako oddzielne urządzenie w studiach nagrań i kosztuje conajmniej kilka tysięcy złotych, nie ma żaden inny mikrofon na rynku! Tylko Apogee Hype MiC zapewni Ci tak wyśmienitą jakość nagrań, niezależnie od tego, czy chcesz nagrać swój wokal, głos lektorski czy instrument. A może zaśpiewać do akompaniamentu gitary, pianina lub innego akustycznego instrumentu. Szczególnie, jeśli to nagranie wrzucisz potem do internetu albo chesz zrobić live streaming. Tylko Apogee Hype MiC zapewni Ci tak dynamiczne i świetnie brzmiące nagrania za kwotę, która jest mniejsza od wielu smartfonów czy laptopów. Zresztą posłuchaj sam(a) jak brzmi Apogee Hype MiC

Nagrania analogowe z mikrofonem Apogee Hype MiC HYPEMIC

ANALOGOWE WYJŚCIE AUDIO Z HYPE MIC

Apogee HypeMiC to świetny sposób na dodanie nowych dźwięków do twoich nagrań, także wtedy, gdy nie korzystasz z połączenia USB. Możesz również podłączyć analogowy sygnał audio z wyjścia stereo w HypeMiC i wpiąć go liniowo np. do swojego miksera lub innego interfejsu audio czy samodzielnego rejestratora, aby uchwycić wyjątkowy dźwięk „przepuszczony” przez przedwzmacniacz i analogowy procesor dynamiki z mikrofonu Apogee HypeMiC. Wystarczy, że wybierzesz jeden z 3. trybów kompresji i od razu możesz nagrywać sygnał z wyjścia analogowego HypeMiC na swoim urządzeniu.

Ważne: sygnał na wyjściu z HypeMiC jest już wzmocniony wbudowanym w niego układem przedwzmacniacza mikrofonowego, dlatego nie potrzebujesz już korzystać z żadnych dodatkowych procesorów dźwięku. Wystarczy wejście liniowe audio w Twojej konsolecie lub interfejsie.

Ustawienia trybow kompresji

Apogee HypeMiC oferuje 3 tryby analogowej kompresji dźwięku, dostępne i przełączane za pomocą przycisku na panelu czołowym mikrofonu:

Kompresja shape it (delikatny)

SHAPE IT (DELIKATNY)

To tryb minimalnej kompresji sygnału, doskonały do nagrań większości wokali i instrumentów akustycznych.

Kompresja squeeze it (średni)

SQUEEZE IT (ŚREDNI)

Ten tryb jest świetny do nagrań bardzo mocnych wokali, głośnych instrumentów (np. perkusji) oraz idealny do nagrań podcastów, wywiadów i robienia transmisji strumieniowych, gdy chcesz „wycisnąć” trochę więcej muzyki z twojego głosu lub instrumentu.

Kompresja smash it (mocna kompresja)

SMASH IT (MOCNA KOMPRESJA)

Doskonale nadaje się do nagrywania głosu, kiedy naprawdę chcesz go “zmiażdżyć”, żeby usłyszeć naprawdę DUUUŻYY dźwięk. To tryb dobry do nagrywania głosu do reklam, voiceoverów do wideo albo naprawdę mocnych wokali do niektórych gatunków muzycznych, np. hip-hop. Tak, Apogee HypeMiC w tym trybie kompresji jest wręcz stworzony dla raperów!

Niezależnie od naszych sugestii, najlepiej wypróbuj samodzielnie wszystkie ustawienia trybów kompresji w HypeMiC, sprawdzając je na różnych źródłach dźwięku (wokal, głos lektorski, instrumenty) i dostosuj do swojego gustu. Pamiętaj, aby PRZED wyborem ustawienia kompresji dostosować poziom sygnału wejściowego tak, aby nie był zbyt cichy ani zbyt głośny (żeby nie było „przesterów”). Pamiętaj też, że analogowa kompresja będzie „podkreślać” każdy hałas wokół ciebie podczas nagrywania, dlatego jeśli tylko możesz, postaraj się nagrywać w cichym miejscu. Pamiętaj też, że dźwięk odbija się od wszelkich gładkich powierzchni, takich jak: szyby, gładkie betonowe ściany, gładkie drzwi szaf, itp., dlatego postaraj się znaleźć sobie taki zakątek do nagrań, w którym będzie ich jak najmniej, np. przed szafą z książkami albo grubą kotarą. Zdecydowanie nie nagrywaj w łazience wyłożonej kafelkami, chyba że… chodzi ci właśnie o taki efekt... ;-)

INFORMACJE TECHNICZNE O
APOGEE HYPE MiC

Apogee Hype MiC to kilka urządzeń w jednym: mikrofon, przedwzmacniacz mikrofonowy, procesor dynamiki (kompresor) i konwerter analogowo – cyfrowy (i cyfrowo-analogowy)

hypemic budowa urządzenia
Akcesoria hypeMic

Akcesoria klasy Premium w cenie HypeMiC!

Apogee HypeMiC dostarczany jest od razu w pakiecie z wyjątkowymi akcesoriami klasy Premium, które jeszcze niedawno były opcjonalne w tego typu produktach: filtr POP (zabezpieczający przed wybuchowymi zgłoskami, gdy śpiewasz lub mówisz) na elastycznym uchwycie typu „gęsia szyja”, uchwyt do montażu mikrofonu na standardowym statywie mikrofonowym, wysokiej jakości statyw nabiurkowy typu „tripod” oraz komplet kabli do podłączenia do cyfrowych urządzeń: laptopa, tabletu i urządzeń iOS. To wszystko w pakiecie w podstawowej cenie zapewnia Ci absolutny komfort robienia nagrań w kazdym miejscu i każdej sytuacji. No i NAJWAŻNIEJSZE, czyli…. legendarne BRZMIENIE APOGEE, które otrzymujesz w cenie tego niezwykłego produktu! Tego nie da Ci żaden inny mikrofon USB! ;)

HypeMic cztery urządzenia w jednym

CZTERY PROFESJONALNE URZĄDZENIA W JEDNYM

Apogee HypeMiC łączy w sobie 4 urządzenia: mikrofon pojemnościowy, kompresor analogowy (processor dynamiki), przedwzmacniacz mikrofonowy (tzw. preamp) oraz konwertery A / D i D / A (czyli analogowo-cyfrowe do nagrywania i cyfrowo-analogowe do odsłuchu) w JEDNYM kompaktowym urządzeniu. Firma Apogee starannie zaprojektowała każdą część HypeMiC tak, aby dostarczyć Twoim nagraniom lub streamingom sygnał o najwyższej możliwej jakości z najniższym możliwym poziomem tzw. szumów!

Przedstawiamy mikrofon USB Apogee MiC Plus

APOGGEE MIC HypeMic
HypeMic

Poznaj mikrofony USB firmy Apogee

Apogee MiC Plus

Mikrofon o jakości studyjnej,
który możesz zabrać wszędzie

Apogee MiC Plus to profesjonalny mikrofon USB o studyjnej jakości, który można podłączyć do iPada, iPhone'a, iPoda touch, komputera Mac lub PC. Apogee MiC Plus ułatwia nagrywanie najlepszych pomysłów dźwiękowych w niesamowitej jakości, gdziekolwiek jesteś. Nagrywaj dowolne dźwięki, jakie możesz sobie wyobrazić, od wokalu, przez głos (lektor), instrumenty, wywiady i wszystko co tylko przyjdzie Ci do głowy.

Gdzie kupić?

Porównanie mikrofonów Apogee dostępnych w sprzedaży

Apogee MiC+ Apogee HypeMiC
Data wprowadzenia na rynek listopad 2017 styczeń 2019
Jakość dźwięku Wysoka jakość dźwięku, ulepszona względem starszych modeli, ze zwiększonym zakresem dynamiki. Nowa kapsuła mikrofonowa. Wysoka jakość dźwięku, ulepszona względem starszych modeli, ze zwiększonym zakresem dynamiki. Nowa kapsuła mikrofonowa.
Rozdzielczość i częstotliwość próbkowania dźwięku w konwerterze wbudowanym w mikrofon 24 bity, do 96kHz 24 bity, do 96kHz
Wbudowane wyjście słuchawkowe TAK – z funkcją Blend pozwalająca na regulację poziomu między sygnałem odsłuchiwanym prosto z mikrofonu (bez opóźnienia) oraz sygnałem odtwarzanym z komputera lub urządzenia przenośnego (np. playback) TAK – z funkcją Blend pozwalająca na regulację poziomu między sygnałem odsłuchiwanym prosto z mikrofonu (bez opóźnienia) oraz sygnałem odtwarzanym z komputera lub urządzenia przenośnego (np. playback)
Regulacja poziomu sygnału wejściowego Cyfrowy encoder w postaci gałki na panelu czołowym, pozowalający na płynną i precyzyjną regulację czułości wejścia sygnału z mikrofonu Cyfrowy encoder w postaci gałki na panelu czołowym, pozowalający na płynną i precyzyjną regulację czułości wejścia sygnału z mikrofonu
Wbudowany analogowy processor dynamiki z kontrolą poziomu kompresji dynamiki sygnału audio NIE TAK, 3 przełączane tryby kompresji dynamiki
Zawartość pudełka z produktem
 • mikrofon Apogee MiC+
 • Kabel Lightning iOS
 • Kabel USB cable (Typ C)
 • Kabel USB cable (Typ A)
 • statyw nabiurkowy typu tripod
 • adapter do podłączenia mikrofonu do profesjonalnego statywu mikrofonowego
 • Instrukcja szybkiego rozpoczęcia pracy z mikrofonem
 • mikrofon Apogee HypeMiC
 • Kabel Lightning iOS
 • Kabel USB cable (Typ C)
 • Kabel USB cable (Typ A)
 • statyw nabiurkowy typu tripod
 • adapter do podłączenia mikrofonu do profesjonalnego statywu mikrofonowego
 • futerał na mikrofon i akcesoria
 • Premium desktop tripod stand
 • osłona typu Pop filter z giętką ramą typu “gęsia szyja”
 • Instrukcja szybkiego rozpoczęcia pracy z mikrofonem
Kompatybilność z WINDOWS 10 TAK TAK
Kompatybilność z iOS iPhone, iPad, iPod touch. W pakiecie znajduje się kabel Apogee typu iOS Lightning iPhone, iPad, iPod touch. W pakiecie znajduje się kabel Apogee typu iOS Lightning

*** stan na 31. styczeń 2019r.