Iga Górecka nagrywa swój głos za pomocą mikrofonu Apogee Hype MiC

24 czerwca 2020

Zastanawiam się czy mój głos z pozoru tak znikomy nie ucieleśnia istoty tysięcy głosów. W takich chwilach moje serce bije głośniej, a dzięki Apogee HypeMiC który mieści się w dłoni, mogę przekazać Wam swoje słowa prosto do Waszego ucha. Serdecznie polecam! – Iga

Iga Górecka to piękna, utalentowana, i wszechstronnie wykształcona aktorka, pisarka i modelka. W wieku zaledwie 14 lat doszła do finału konkursu Elite Model Look, dzięki któremu zaczęła pracować jako modelka. Rok później rozpoczęła współpracę z agencjami modelek w Polsce i za granicą, wyjechała na swój pierwszy kontrakt do Mediolanu, a następnie podróżowała po całej Europie. Później dostawała role w serialach telewizyjnych, filmach kinowych, spektaklach teatralnych. Od 2012 roku grała w wielu sztukach teatralnych, serialach i filmach m.in. u Trelińskiego, Lindy, Łazarkiewicz czy Vegi. W 2013 roku zaczęła pisać pod pseudonimem maiga a niedawno założyła swój autorski projekt eseistyczny – pamiętniki sensualne. W 2018 została felietonistką magazynu Anywhere. W tym roku była również w stałej obsadzie trzech produkcji serialowych jednocześnie. Rok 2019 przyniósł jej 9 nowych produkcji.

Iga Górecka niedawno wypróbowała Apogee HypeMiC’a i na własną rękę przekonała się jak świetnym narzędziem do autoekspresji jest ten rewelacyjny mikrofon. Posłuchajcie sami jak brzmi i co ma Wam na jego temat ważnego do powiedzenia!

Nagranie głosu